Praktyki studenckie

Szanowni Państwo
W dniu 3 marca 2015r. Rada Ministrów przyjęła Zalecenia dotyczące praktyk studenckich w urzędach administracji rządowej oraz w jednostkach organizacyjnych podległych lub nadzorowanych w 2015r. Zalecenia te mają na celu przygotowanie, a następnie zorganizowanie – w urzędach i jednostkach podległych rządowi – wysokiej jakości praktyk zawodowych dla studentów.
Głównym celem Zaleceń jest zwiększenie studentom możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego oraz podniesienia kompetencji. Ułatwi to absolwentom uczelni przechodzenie z etapu edukacji do etapu zatrudnienia.
Miło nam poinformować, że Kuratorium Oświaty w Szczecinie z entuzjazmem przyłączyło się do przyjętego przez Radę Ministrów programu praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach publikujemy na stronie http://oferty.praca.gov.pl/.
 
Zapraszamy uczelnie i studentów do zapoznania się z naszą ofertą. Każde ogłoszenie zawiera dane kontaktowe dla zainteresowanych. Materiały informacyjne oraz dokumenty wzorcowe, dotyczące praktyki studenckiej w administracji rządowej w 2015r. są dostępne pod adresem: http://bip.kprm.gov.pl/kpr/praktyki-studenckie-w-a/3053,Praktyki-studenckie-w-administracji-rzadowej.html.

metryczka


Wytworzył: Monika Świercz (27 maja 2015)
Opublikował: Łukasz Słodkowski (27 maja 2015, 12:12:46)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 1808